دوشنبه, 01 خرداد 1396

بیست و سومین نمایشگاه آگروفود 2016

 بیست و سومین نمايشگاه بين المللی صنايع کشاورزی، مواد غذائی، ماشين آلات و صنايع وابسته – ايران آگروفود2016 ، 10 لغایت 13 خرداد ماه 1395توسط شرکت پالار سامانه و همکاران خارجی آن با اخذ مجوز از سازمان توسعه تجارت ایران و با همکاری شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران برای بیست و سومین سال متوالي در محل دائمی نمايشگاههای بين المللی تهران برگزار شد

یخچال و فریزرهای صنعتی کینو،محصولی از صنایع سرد سبوحی اصفهان( با نیم قرن سابقه در زمینه تولید یخچال و فریزرهای صنعتی) بوده و این شرکت اولین تولید کننده یخچال صنعتی در اصفهان و سومین تولید کننده در ایران با هدف ارائه محصولات با بالاترین کیفیت می باشد.

 

این مجموعه در راستای کسب رضایت مشتریان، اقدام به ایجاد شبکه وسیع خدمات پس از فروش در سراسر کشور نموده است. و در زمان کوتاهی بعد از تدوین استاندارد کابین های برودتی ویترینی توسط سازمان استاندارد کشور،موفق به دریافت اولین نشان استاندارد ملی ایران با رده انرژیA از سازمان استاندارد کشورگردیده است. همچنین این مجموعه در سال 1393 موفق به اخذ لوح بهترین طراحی محصول تولیدی از اداره صنعت ، معدن و تجارت اصفهان گردیده است.

 

شایان ذکر است که محصولات شرکت کینو از نظر کمیت ، کیفیت و قیمت قابل تامل و رقابت با محصولات مشابه وارداتی بوده و توانسته است گامی موثر در جهت خود کفایی و صرفه جویی ارزی کشور بردارد.

 

آخرین محصول تولیدی این شرکت یخچال استند می باشد که قابلیت اختصاصی سازی برای هر شرکت جهت نمایش کالای خود را مطابق با طرح و رنگ در خواستی خواهد داشت و یکی از کاربردهای مهم آن استفادهاز شلف های جانبی جهت شارژ یخچال و نمایش بهتر کالا می باشد.

این محصول جدید که به سفارش شرکت پپسی طراحی شد، در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی اگروفود 2016 در سالن 41 و در غرفه آی تک که نماینده فروش کینو(صنایع سرد سبوحی)رونمایی شد.

لازم به ذکر است آقایان حاج اکبر سبوحی رییس هیئت مدیره،احمد سبوحی مدیریت عامل،مجید سکوت قائم مقام صنایع سرد سبوحی،فرهاد امتی(مدیریت بازرگانی آی تک)،مهدی فلاح نژاد(مدیریت خدمات پس از فروش محصولات  کینو در تهران) و مدیران شرکت پپسی آقای مجید جعفر نژاد و هیئت همراه و جناب آقای مهندس نعمت زاده(وزیر محترم صنعت و معدن) و هیئت همراه از غرفه بازرگانی آی تک بازدید به عمل آوردند.

تمامی حقوق این وبسایت برای پایدار سرویس محفوظ می باشد.

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
طراحی و بهینه سازی