دوشنبه, 01 خرداد 1396

تاریخچه شرکت آاگ

 خدمات شرکت آاگ AEG

کمپانی AEG یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده تجهیزات الکتریکی در جهان است که در سال 1883 توسط Emil Rathenau در برلین آلمان بنیان گذاری شد و در سال 1951 دفتر مرکزی AEG  به شهر فرانکفورت منتقل شد.

واژه انحصاری AEG از عبارت Allgemeine Elektrizitats Gesellschaft به معنای "شرکت برق همگانی" برگرفته شده است.

نام تجاری آاگ در سال 1996 توسط شرکت سوئدی الکترولوکس(Electrolux) تصاحب شد و از آن پس در برخی از محصولات این برند آلمانی از نام الکترولوکس نیز استفاده می شود.

با پیوستن این برند آلمانی به گروه تجاری الکترولوکس کلیه محصولات تولید شده دارای کد شناسایی اختصاصی سری تولید شد که از طریق آن می توان زمان تولید یا محل تولید آن را مشخص کرد که همچنین اصل بودن آن را نیز مشخص می کند (جهت اطلاع از صحت اطلاعات هک شده بر روی دستگاه خود با نمایندگی مجاز تماس بگیرید).

در حال حاضر تولیدات این شرکت در زمینه تجهیزات الکتریکی و لوازم خانگی با همین نام و تحت لیسانس و مدیرییت گروه تجاری الکترولوکس ادامه دارد و کماکان محصولات لوازم خانگی (لباسشویی ، ظرفشویی ، یخچال فریزر ، ساید بای ساید و غیره) فقط در کشور ایتالیا تولید می گردد البته برخی لوازم پر مصرف این برند در آلمان نیز تولید می شود.

 


دفتر مرکزی تعمیرات لوازم خانگی آاگ aeg, تعمیر لباسشویی آاگ AEG, تعمیر ظرفشویی آاگ AEG, تعمیر جاروبرقی آاگ الکترولوکس, سرویس لوازم خانگی AEG, تعمیر و عیب یابی لوازم خانگی آاگ, این نمایندگی مرکز تعمیرات لوازم خانگی آاگ در تهران بوده و کلیه تعمیرات و تعویض قطعات جانبی لوازم خانگی آاگ همراه با گارانتی یکساله ارائه می گردد.

ارائه فاکتور معتبر آاگ AEG

اعزام تکنسین متخصص برند AEG در کوتاه ترین زمان

دفتر مرکزی خدمات پس از فروش آاگ AEG

برای دریافت خدمات در خصوص تعمیرات لوازم خانگیAEG با مرکز سرویس ویا 88852571-09121459963 تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

تعمیر لوازم خانگی آاگ, تعمیر لوازم خانگی aeg, تعمیر لباسشویی آاگ, تعمیر لباسشویی AEG, تعمیر ظرفشویی آاگ, تعمیر ظرفشویی AEG, تعمیر جاروبرقی آاگ, تعمیر جاروبرقی AEG, تعمیر جاروبرقی الکترولوکس electrolux, تعمیر ساید آاگ, تعمیر یخچال فریزر آاگ, تعمیرات لوازم خانگی آاگ, تعمیر انواع لوازم آاگ, سرویس لوازم خانگی AEG, خدمات پس از فروش AEG, دفتر مرکزی آاگ AEG, سایت شرکت آاگ, سایت شرکت AEG, ضمانت نامه آاگ aeg, گارانتی آاگ AEG

تمامی حقوق این وبسایت برای پایدار سرویس محفوظ می باشد.

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
طراحی و بهینه سازی