دوشنبه, 01 خرداد 1396

تاریخچه شرکت ال جی

کمپانی(LG Electronics)در سال 1958 با نام گلد­استار در کره تاسیس گردید و به تولید رادیو،تلوزیـون و کولــر پرداخت.

شرکت LG از ادغــام دو شرکت لاکی(Lucky) و گلـداستار(Goldstar) شکل گرفت،اما تحولات عظیم این شرکت موفق کره­ ای پس از خرید سهام شرکت آمریکایی Zenith شکل گرفت و از آن زمان به بعد این شرکت با اندوخته ­ای از مهارت­های فناوری راه خود را به سمت حوزه ­ پیشرفته­ ی دیجیتال پیش گرفت و قلمرو خود را گسترش داد و به رقابت جدی با برند­های مطرح و برتر دنیا پرداخت.

در سال 1997 شرکت LG قلمرو خود را به سمت حوزه­ پیشرفته­ دیجیتال سوق داد و اولین گوشی ­های دیجیتالی تلفن همراه CDMA به Ameritech و GTE ارائه شد و موفق به دریافت مجوز UL از آمریکا گردید.

در عصر کنونی طلایه دار محصولات این برند کره­ ای،گوشی­های هوشمند می­ باشد.شرکت LG همواره پیـشرو در اطلاعـات ارتباطات جهانی تلفــن همراه می­باشد.ال جی الکترونیکس با فناوری به ­روز و ایده ­های تازه و بدیع،افق های جدیدی از تلفن همراه را برای مشتریان در سراسر جهان نمایان می­کند و با درک این واقعیت که بازار وسیعی برای گوشی­های هوشمند ارزان قیمت و در عین حال با کیفیت وجود دارد ،همواره محور توسعه محصولات جدید تلفن همراه بوده و هدف رهبریت دنیای تلفن­های همراه را دارد.

امروزه ال‌جی الکترونیکس نیز از شرکت‌های تابعه کمپانی ال‌جی گروپ می‌باشد و در عمل بخش صنایع الکترونیکی این برند کره‌ای به‌شمار می‌آید. دفتر مرکزی این شرکت در شهر سئول واقع شده است.

ال جی در بخش های مختلفی نظیر لوازم خانگی، ارتباطات موبایل،سرگرمی های خانگی و ... فعالیت گسترده دارد،

بخش لوازم خانگی این شرکت به تولید یخچال و فریزر، ساید، ماشین لباس شویی، اجاق و فرهای میکروویو، جاروبرقی و همچنین موتورهای الکتریکی و کمپرسور  می پردازد. فروش بخش لوازم خانگی ال جی در سال 2007 به 11.8 تریلیون وون کره جنوبی رسید که 29 درصد درآمد کل شرکت را در بر می گرفت. 35 درصد سود حاصل از فروش لوازم خانگی ال جی از بازار آمریکای شمالی به دست آمد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تعمیرات لوازم خانگی ال جی با شماره تلفن های 88852571-88936872 تماس حاصل فرمایید.

 

تمامی حقوق این وبسایت برای پایدار سرویس محفوظ می باشد.

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
طراحی و بهینه سازی