دوشنبه, 01 خرداد 1396

تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی

 نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی، دفتر مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی، تعمیر ماشین ظرفشویی با تعرفه اتحادیه، تضمین برگشت وجه در صورت برطرف نشدن مشکل ماشین ظرفشویی، نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش، نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ، اعزام تکنسین در اسرع وقت به منزل شما.

 

تعمیر ماشین ظرفشویی و تعویض قطعات با گارانتی

فاکتور معتبر و رسمی ماشین ظرفشویی

 

تعمیر تخصصی و حرفه ای ماشین ظرفشویی توسط تکنسین های دوره دیده همان برند در منزل شما و در همان روز صورت می گیرد .تعمیر ماشین ظرفشویی در این شرکت با قطعات فابریک واورجینال وبا ضمانت یکساله انجام می پذیرد ما ادعا نمی کنیم که بهترین هستیم ولی اولین مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران با سابقه بیش از 20 سال هستیم وتعمیرات وخدمات پس از فروش ما بهترین تبلیغ ومعرفی برای ما می باشد.برای دریافت خدمات و تعمیر ماشین ظرفشویی با شماره تلفنهای مرکز تماس حاصل فرمایید.

مواد شوینده ماشین ظرفشویی bosch

 در استفاده از ماشین ظرفشویی bosch مواردی که حایز اهمیت است انواع مواد پاک کننده میباشد که خانم های خانه دار باید به این قضییه توجه ویژه ای داشته باشند. در صورت رعایت این نکته مهم، بسیاری از هزینه های مربوط به تعمیر ماشین ظرفشویی خود را کاهش داده اید.اکثر مشکلات ماشین ظرفشویی که در نهایت به تعمیر ماشین ظرفشویی منجر می شود نتیجه بی توجهی نسبت به مواد شوینده مانند قرص ماشین ظرفشویی می باشد.در بسیاری از موارد نیز خانم های خانه دار اظهار دارند که با وجود استفاده از قرص ماشین ظرفشویی باز هم دچار مشکل شده اند و هزینه های هنگفتی برای تعمیر ماشین ظرفشویی خود متحمل شده اند؛ علت آن چیست؟

در رابطه با این مشکل 2 دیدگاه بررسی می شود:

استفاده از قرص های شوینده  نامرغوب:

توصیه اکید می شود که قرص ماشین ظرفشویی خود را حتماً از نمایندگی های رسمی خریداری کنید و از اعتماد به قرص های موجود در سوپرمارکت ها و فروشگاهها خودداری نمایید.در صورت بروز مشکل یکبار قرص ظرفشویی خود را عوض نمایید.چنانچه مشکل دستگاه حل نشد با مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی تماس بگیرید.

جرمگیری کردن ماشین ظرفشویی:

در کنار استفاده از قرص ماشین ظرفشویی حتماً از جرمگیر ماشین ظرفشویی نیز استفاده کنید.

ماشین ظرفشویی به علت سروکار داشتن با آب داغ و روغن و چربی،  بسیار زیاد در معرض رسوبات قرار دارد و می بایست بعد از چند بار استفاده جرمگیری شود تا مجاری آب بسته نشوند.


انواع مواد پاک کننده ماشین ظرفشویی:

الف: قرص های شستشو سه کاره

ب: مایع براق کننده

ج: نمک

د: آویز خوشبو کننده ظرفشویی 

 ه: جرم گیر مخصوص ماشین ظرفشویی

قرص های شستشو کننده سه کاره :

این قرص ها حاوی ماده زداینده مخصوصی است که فوری باقیمانده خشک شده بر روی ظروف را حل کرده و پاک میکند .حل شدن لایه آبی رنگ قرص موجب زدودن وپاک شدن باقیمانده های غذا می شود وحل شدن لایه سفید رنگ قرص بطور کامل تمامی ذرات وکثیفی ظروف را پاک میکند ولکه ای بر روی ظروف باقی نمی ماند وظروف شفاف ودرخشان می شود ولی با تمام این حرفها توصیه میشود که اطلاعات کاملی از پودر مورد استفاده داشته باشیم ومقدار آن را درست مصرف کنیم تا بالاترین راندمان را از دستگاه بهره ببریم.

مایع براق کننده :

این مایع دارای ترکیبات خاصی است که باعث میشود ظروف شیشه ای در زمان آبکشی نهایی یا همان خشک کن از مخزن مایع آزاد شود در این مرحله آب تا حدود 70 درجه سانتیگراد بالا میرود . خاصیت این ماده این است که باعث لغزندگی آب روی ظروف گردیده وبه دلیل حرارت بالای آب وگرم شدن همه ظروفی که در دستگاه قرار دارند بدون اینکه لکه ای بر روی آنها باقی بماند ظروف براق شده وظروف بااین حرارت ایجاد شده خشک میشوند .در صورتیکه این مایع در دستگاه تمام شده باشد خشک کردن ظروف با مشکل مواجه میگردد یعنی ظروف با لکه های آب خشک میشوند یا اینکه آب روی ظروف باقی می ماند در صورتی که مواد براق کننده زیاد درآب تزریق گردد باعث کدری ظروف بلوری می شود وباید مقدار موادی که مخزن مایع در زمان خشک کردن تخلیه میکند با مقدار آب دستگاه هماهنگ باشد درغیر اینصورت مشکل پا برجا خواهد ماند .

نمک ماشین ظرفشویی :

این نمک موجب میشود واحد تعبیه شده در ماشین ظرفشویی بوش همیشه در بهترین شرایط فعال باشد وآب را سبک کند درضمن از بو جلوگیری میکند ممکن است سایر نمک ها حاوی ناخالصی هایی از قبیل آهن وکربنات باشد که این مواد واحد سبک سازی آب در داخل ماشین را ضعیف می کنند .توجه کنید که مخزن نمک در طول زمان شستشوی ظرفشویی بوش هیچگونه نقشی در کار شستشو ندارد وتنها وظیفه آن پاک نگه داشتن مخزن کناری مخزن نمک میباشد وکار آن به این صورت انجام می شود که در آخرین مرحله کار دستگاه که خشک کن میباشد وسیکل کاری تمام شده است دستگاه آب را باز کرده وآب از مخزن نمک عبور کرده و وارد مخزن رسوب گیر میگردد وچون آن مواد به نمک حساسیت دارند موادی که از آب به خودشان جذب کرده اند وارد مخزن اصلی که همان دیگ دستگاه میباشد کرده واز آنجا تخلیه میگردد واین کار باعث میشود که آب نمک باقی مانده در دیگ از بو گرفتن آن در طولانی مدت جلوگیری کند.

آویز خوشبو کننده ماشین ظرفشویی :

نوعی خوشبو کننده موجود است که میتوان آنرا در ماشین آویزان کرد وماشین در طول روز خوشبو میشود .به ویژه اگر ماشین را در طول روز پر از ظرف میکنید وماشین را شب روشن میکنید بهتر است از این روش استفاده کنید اغلب خوشبو کننده ها تا 45 بار شستشو دوام دارند.

 

خدماتی که در این مرکز نمایندگی برای مشتریان صورت می گیرد:

ارسال کد اشتراک برای مشتریان عزیز جهت اطلاع از تمامی مراحل کار تعمیر ماشین ظرفشویی.

قطعات داغی مربوط به تعمیر ماشین ظرفشویی، در صورت درخواست مشتری به وی تحویل داده می شود.

مشتری حق دارد که قبل از تعمیر ماشین ظرفشویی از کل هزینه تعمیرات و هزینه قطعات فابریک مطلع شود.

مشتری حق دارد که بداند چه نوع خدماتی و با چند ماه ضمانت پس از تعمیر ماشین ظرفشویی به وی تعلق می گیرد.

مشتری حق دارد که در هر مرحله ای از تعمیر ماشین ظرفشویی از انجام تعمیرات منصرف شده و تعمیر ماشین ظرفشویی خود را لغو نماید.

مشتری حق دارد تا سوال بپرسد تا بهترین تصمیم را در مورد تعمیر ماشین ظرفشویی خود بگیرد.

مشتری حق دارد پس از پایان تعمیر ماشین ظرفشویی از تکنسین خود درخواست فاکتور معتبر و رسمی نماید.

مشتری حق دارد که در صورت مشاهده هر گونه مشکلی پس از تعمیر ماشین ظرفشویی، فوراً با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی خود تماس بگیرد.

 


خدمات و تعمیرات ماشین ظرفشویی:

تعمیر برد ماشین ظرفشویی
تعویض برد ماشین ظرفشویی
تعویض پمپ های ماشین ظرفشویی
تعویض میکروسوئیچ درب ماشین ظرفشویی
تعویض هیتر ماشین ظرفشویی
تعویض هیدرواستات ماشین ظرفشویی
تعویض فیلتر تخلیه مااشین لباسشویی
کلیه موارد تعمیر و تعویض قطعات ماشین ظرفشویی همراه با ضمانت 6 ماهه می باشد.

کدام برندها؟

این مرکز نمایندگی مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی برندهای زیر می باشد:

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش (bosch)

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ (AEG)

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ (Samsung)

تعمیر ماشین ظرفشویی نف (NEFF)

تعمیر ماشین ظرفشویی الجی (LG)

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت (Indesit)

تعمیر ماشین ظرفشویی توکار

تعمیر ماشین ظرفشویی رومیزی

تعمیر انواع ماشین ظرفشویی های اروپایی، آمریکایی، ایرانی و....

در صورت نیاز به خدمات با این شماره ها تماس بگیرید.

88852571  - 88947923

 

 

 

 

تعمیر ماشین ظرفشویی، تعمیرات ماشین ظرفشویی، نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی، خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی، تعمیر قطعات ماشین ظرفشویی، تعویض قطعات ماشین ظرفشویی، تعمیر ماشین ظرفشویی بوش، تعمیر ماشین ظرفشویی bosch، تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ، تعمیر ماشین ظرفشویی AEG، نمایندگی بوش، نمایندگی bosch، نمایندگی بوش در تهران، نمایندگی bosch در تهران، مرکز تعمیرات بوش، مرکز خدمات بوش، قطعات ظرفشویی بوش، مشکلات ماشین ظرفشویی، نمایندگی آاگ، نمایندگی AEG، دفتر نمایندگی آاگ در تهران، دفتر خدمات AEG در تهران، تعمیرگاه مجاز بوش، تعمیرگاه مرکزی بوش، تعمیرگاه آاگ در تهران، تعمیرگاه aeg، تعویض برد ماشین ظرفشویی، تعمیر برد ماشین ظرفشویی، برد دیسپلی ماشین ظرفشویی، راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی بوش، قفل درب ظرفشویی بوش، آموزش تعمیر ظرفشویی، عیب یابی ماشین ظرفشویی، تعمیر سریع ماشین ظرفشویی، نحوه تعمیر ماشین ظرفشویی، برد، هیدرواستات، میکروسوئیچ، قفل، هزینه، تعمیرات، چگونه، تخصصی، خدمات، تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ samsung، تعمیرماشین ظرفشویی توکار، 

تمامی حقوق این وبسایت برای پایدار سرویس محفوظ می باشد.

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
طراحی و بهینه سازی