دوشنبه, 01 خرداد 1396

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش(BOSCH)

 تعمیر ظرفشویی بوش (BOSCH)

تعمیر ظرفشویی بوش (bosch) ، گارانتی 12 ماهه تعمیرات ظرفشویی بوش ،تعمیرگاه مجاز مرکزی ماشین ظرفشویی بوش bosch در تهران ، خدمات پس از فروش بوش BOSCH ، تعمیر ماشین ظرفشویی بوش ، تعمیرات ظرفشویی بوش با ضمانت نامه و گارانتی ، خدمات و سرویس لوازم بوش ، گارانتی تعویض قطعات ماشین ظرفشویی بوش.
خرید قرص ظرفشویی اورجینال ، پودر جرمگیر ظرفشویی بوش

چرا ماشین ظرفشویی بوش bosch بهتر است؟

در عصر کنونی تمام افرادی که به دنبال خرید ماشین ظرفشویی هستند، ماشین ظرفشویی بوش را به عنوان اولویت اول خود در نظر می گیرند.

تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی بوش

صرفنظر از محبوبیت و معروف بودن برند بوش ، دلایل این انتخاب را بررسی می کنیم:

 • محفظه داخل بدنه ماشین ظرفشویی بوش از فولاد ضد زنگ می باشد و یکی از مهم ترین وجوه تمایز ظرفشویی بوش با سایر ماشین ظرفشویی ها به حساب می آید.
 • ماشین ظرفشویی BOSCH مجهز به سیستم aquastop می باشد. آکوااستاپ یک سنسور با پایه محکم برای جلوگیری از نشت آب از ماشین ظرفشویی می باشد و چنانچه به دلیل بروز هر مشکلی دستگاه شروع به آبریزش کند، آکوااستاپ فوراً عمل کرده و قبل از جاری شدن آب بر روی زمین ماشین ظرفشویی خواموش خواهد شد و به صورت اتوماتیک شروع به تخلیه آب درون فاضلاب می کند.
 • ماشین ظرفشویی های بوش کنترل کیفی بسیار فوق العاده ای دارند و قبل از خارج شدن از کارخانه حدود 500 تست کنترل کیفیت را باید پشت سر بگذارند!
 • ظرفشویی بوش دارای لایه های عایق چندگانه در بدنه اصلی جهت کاهش سر و صدا و همچنین جلوگیری از نشت آب می باشد.
 • موتور ماشین ظرفشویی بوش بر طبق فناوری Ecosilence ساخته شده است که لرزش و سر و صدای دستگاه را تا 25% کاهش می دهد.ماشین ظرفشویی bosch با داشتن برنامه Grindless ریزترین ذرات غذا را نیز
  فیلتر می کند و دیگر نیازی به تخلیه داخلی موادغذایی که ایجاد سر و صدا می کند نیست.
 •  

   


  تعمیر ظرفشویی بوش (bosch)
  با توجه به کمیاب بودن قطعات فابریک ماشین ظرفشویی بوش و همچنین داغ بودن بازار نمایندگان غیر مجاز برند بوش توصیه اکید میگردد ابتدا از مجاز و معتبر بودن مرکز تعمیرات مورد نظر خود اطمینان حاصل فرمایید.
  پایدارسرویس، یکی از نمایندگان معتبر و مجاز تعمیر لوازم خانگی بوش می باشد و جزو اولین نمایندگانی می باشد که کار خود را با تعمیر ظرفشویی بوش آغاز نموده است و شعب فراوانی در

   

  سرتاسر تهران بزرگ دارد.
  تکنسین های این مجموعه دوره دیده و متخصص تعمیر ظرفشویی بوش می باشند و کلیه خدمات و تعمیرات ظرفشویی بوش را برای شما گارانتی خواهند کرد.
  هزینه های تعمیر ظرفشویی بوش در این مرکز تعمیرات تحت تعرفه و نرخ اتحادیه محترم می باشد.


  حقوق مشتریان در مرکز تعمیر ظرفشویی بوش (BOSCH)

  1- قبل از اعزام تکنسین، یک کد اشتراک برای مشتری ارسال می گردد تا مشتری بتواند در هر مرحله ای با کمک کد اشتراک خود از تمامی مراحل کار تعمیر ظرفشویی بوش خود مطلع شود.

  2- مشتری حق دارد که قبل از تعمیر ظرفشویی بوش از کل هزینه تعمیرات و هزینه قطعات فابریک مطلع شود.

  3- رضایت مندی مشتری بر هر موضوعی ارجحیت داشته و در صورت کوچک ترین عدم رضایت مشتری کل هزینه تعمیر ظرفشویی بوش مسترد می گردد.

  4- مشتری حق دارد که بداند چه نوع خدماتی و با چند ماه ضمانت پس از تعمیر ظرفشویی بوش برای وی لحاظ می شود.

  5- قطعات داغی مربوط به تعمیر ظرفشویی بوش، در صورت درخواست مشتری به وی تحویل داده می شود.

  6- مشتری حق دارد که در هر مرحله ای از تعمیر ظرفشویی بوش از انجام تعمیرات منصرف شده و تعمیر ظرفشویی بوش خود را لغو نماید.

  7- مشتری حق دارد تا سوال بپرسد تا بهترین تصمیم را در مورد تعمیر ظرفشویی بوش خود بداند.

  8- مشتری حق دارد تا در پایان کار از تعمیرکار درخواست فاکتور معتبر و رسمی نماید.

  9- مشتری حق دارد که در صورت مشاهده هر گونه مشکلی پس از تعمیر ظرفشویی بوش خود، فوراً با مرکز خدمات تماس بگیرد.

   

دفتر مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش (BOSCH) در تهران:

88808268 - 88852571

 

 

 

  تعمیرگاه مرکزی بوش , تعمیر ظرفشویی بوش , تعمیر ماشین ظرفشویی بوش , کیفیت ماشین ظرفشویی بوش , خدمات پس از فروش bosch , مرکز پشتیبانی بوش bosch , نمایندگی تعمیرات بوش , خدمات پس از فروش بوش , نمایندگی تعمیرات bosch , مرکز تعمیرات بوش bosch , تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران , تعمیر ظرفشویی بوش غرب تهران , تعمیر ظرفشویی بوش شمال تهران , تعمیر ظرفشویی bosch شرق تهران , تعمیر ظرفشویی بوش تهران , نمایندگی مرکزی bosch

تمامی حقوق این وبسایت برای پایدار سرویس محفوظ می باشد.

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
طراحی و بهینه سازی