پنج شنبه, 03 فروردين 1396

تعمیر یخچال فریزر صنعتی

برای دریافت مشاوره و کسب اطلاع بیشتر در خصوص تعمیرات یخچال و فریزرهای صنعتی با مرکز پایدار سرویس و یا 88852572 تماس بگیرید.

 

 

 

تعمیر یخچال و فریزر صنعتی :

یخچال های صنعتی نسلی جدید از تجهیزات سرماساز می باشد که در رستوران ها،سوپرمارکت ها،فست فودها،فروشگاههای زنجیره ای،سلف سرویس مراکز آموزشی، کارخانجات،داروخانه ها و حتی کاربردهای خانگی قابل استفاده می باشند.

 

از مهم ترین مزایا و کاربردهای این یخچال ها امکان انجام تبلیغات انحصاری کالا بر روی بدنه آنها،قابل رؤیت بودن مواد غذایی درون آن و دارا بودن شیشه دوجداره و حاوی گاز عایق می باشد.

در خصوص یخچال و فریزرهای صنعتی تنوع زیادی وجود دارد و امروزه با پیشرفت تکنولوژی یخچال و فریزرهای جدید با طرح های زیبا و کاربرد منحصر بفرد پا به عرصه ی تجهیزات سرماساز صنعتی نهاده اند.

 

هریک از این یخچال و فریزرها کاربرد خاصی دارند و باید در انتخاب آن­ها نهایت دقت را بکار گرفت زیرا در صورت انتخاب نادرست باعث اتلاف هزینه و وقت و نرسیدن به نتیجه مطلوب می­گردد.

برخی از انواع یخچال و فریزر های صنعتی عبارتند از:یخچال و فریزرهای فروشگاهی،یخچال و فریزرهای ویترینی،یخچال فریزرهای ایستاده،فریزرهای صندوقی و .... اشاره نمود.

"خدمات طلایی پایدار" نمایندگی رسمی نصب و تعمیرات یخچال های صنعتی در تهران می باشد.ضمناً تمامی خدمات پس از فروش،نصب،شارژ گاز،تعمیر و تعویض فن،انجام گارانتی و ارائه ضمانت نامه یخچال های صنعتی  در تهران و در کمتر از 24 ساعت انجام میشود.

 

 

تعمیر یخچال فریزر صنعتی ، تعمیر یخچال صنعتی ، تعمیر یخچال اوگور ، تعمیر فریزر صنعتی ، تعمیر یخچال و فریزر اوگور ، نمایندگی کینو ، نمایندگی kino ، نمایندگی کینو در تهران ، نمایندگی تعمیرات یخچال های صنعتی ،

تمامی حقوق این وبسایت برای پایدار سرویس محفوظ می باشد.

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
طراحی و بهینه سازی