جمعه, 08 ارديبهشت 1396

نحوه عملکرد ماشین ظرفشویی آاگ(AEG)

نحوه عملکرد ظرفشویی آاگ aeg

 تعمیرگاه مجاز مرکزی ماشین ظرفشویی آاگ،این مرکز تعمیرات aeg و تعمیرگاه تخصصی ماشین ظرفشویی aeg بوده و با سابقه ای درخشان در تعمیرات و سرویس ماشین ظرفشویی آاگ در تهران در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

تعمیر ظرفشویی aeg با توجه به تخصصی بودن تعمیرات و حساسیت ظرفشویی آاگ نیازمند تکنسین دوره دیده برند آاگ می باشد و لذا از اعتماد کردن به افراد سودجو و غیرمجاز اکیداً خودداری کنید.

 

 

ماشین ظرفشویی آاگ چگونه کار می کند؟

زمانیکه ماشین ظرفشویی AEG را روشن میکنیم آب از طریق شیربرقی وارد ماشین می شود وبا افزایش آب درقسمت تحتانی ماشین ورسیدن سطح آن به ارتفاع معین ، هیدروستات ورود آب به ماشین را متوقف می سازد. از آنجایی که آب قبل از ریختن به کف ماشین از مخزن مایع شوینده نیز عبور نموده ، پس آغشته به این مواد شده وآماده است تا چربیها وباکتریهای ظروف چیده شده در ماشین را از بین ببرد.

تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی آاگ AEG

در ماشین ظرفشویی aeg قدیمی بدلیل جلوگیری از رسوب آب داغ در جداره های مخزن مخصوصا" بخش خروجی نازلهای فشارنده آب ، آب ورودی از یک محفظه نمک جامد نیز عبور داده می شود تا بنوعی سختی آن گرفته شود اما امروزه پودرها وشوینده های تولید شده برای این ماشینها بخودی خود مانع از ایجاد رسوب در نازل ها می شود .

پس از رسیدن آب به سطح مورد نظر ، المنت با فرمان تایمر شروع به فعالیت نموده وآب را به دمای 30 الی 50 درجه سانتیگراد می رساند . به منظور صرفه جویی در مصرف برق امروزه تنظیم دما توسط ترموستات گازی ودر اختیار خود کاربر قرار می گیرد تا متناسب با شوینده ای که بکار می گیرد ، دمای آب موردنظر را شخصا" مدیریت نماید .

خدمات پس از فروش AEG

پس افزایش آب به دمای موردنظر حرکت همزمان پمپ ، آبپاش را به چرخش در آورده و آب از خروجی نازلها با فشار به سطح ظروف پاشیده می شود . مواد شوینده موجود در آب گرم ، عمل پاک کنندگی را با سرعت ودقت انجام می دهد. پس از مدتی پمپ با فرمان تایمر در جهت عکس چرخیده و آب را با فشار و در حداقل زمان ممکن تخلیه می نماید و پس از تخلیه آب و ذرات مواد غذایی مجددا" عمل آبگیری آغاز و این روند تکرار می شود تا ظروف بصورت کامل شسته وتمیز شوند .

سطح شیب دار کف ماشین ظرفشویی آاگ هدایت ذرات غذایی به مخزن مخصوص را میسر می سازد که عبور برخی از ذرات یاد شده بدلیل سطح متوسط صافی فیلتر ناممکن بوده ولازم است صافی فیلتر در فواصل زمانی مناسب از ماشین خارج وتمیز شود.

خدمات طلایی پایدار،نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی های برندهای زیر نیز می باشد:

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش BOSCH

تعمیر ماشین ظرفشویی توکار نف NEFF

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ samsung

تعمیر ماشین ظرفشویی الجی LG

                                                        

در صورت نیاز به تعمیرات AEG فقط با این شماره ها تماس بگیرید.

88852571  -  88947923

 

 

 

 

 

 
نمایندگی aeg  , خدمات پس از فروش آاگ  , تعمیر ماشین ظرفشویی AEG , تعمیر تخصصی ظرفشویی آاگ ، تعمیرات ماشین ظرفشویی رومیزی آاگ , تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس , تعمیرات ظرفشویی آاگ الکترولوکس , کیفیت ظرفشویی آاگ , عملکرد ظرفشویی آاگ , مرکز تعمیرات aeg , دفتر مرکزی آاگ , سایت رسمی AEG , دفتر مرکزی aeg , دفتر پشتیبانی آاگ , نمایندگی مرکزی آاگ aeg , مرکز خدمات aeg , تعمیر ماشین ظرفشویی بوش , تعمیرات ماشین ظرفشویی BOSCH , تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ , تعمیر ظرفشویی samsung , تعمیر ظرفشویی الکترولوکس , تعمیر , تعمیرات , تعمیر تخصصی , تعمیر ظرفشویی مجیک magic , تعمیر ظرفشویی ال جی LG

 

تمامی حقوق این وبسایت برای پایدار سرویس محفوظ می باشد.

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
طراحی و بهینه سازی