جمعه, 08 ارديبهشت 1396

تعمیر یخچال های صنعتی اوگور(UGUR)

مرکز تعمیرات یخچال های صنعتی اوگور(UGUR)

شرکت اوگور در سال 1954 با تولید ماشین بستنی سازی فعالیت خود را آغاز نمود و امروز در بخش تولید سرد کننده های صنعتی یکی از بزرگترین و مهم ترین شرکتهای کشور ترکیه است.

شرکت اوگور UGUR(با نام ترکیه ای اوغور سووتما) با بیش از  2000 کارکن متخصص و مدرنترین تکنولوژی تولیدی،محصولات و خدمات خود را به 142 کشور دنیا صادر می کند .

ugur احتیاجات هر کس را بدون اینکه از کیفیت صرف نظر کند برآورده میکند و خدماتش را به بزرگترین مارکهای دنیا از قبیل یونیلور, اولکر, نستله, اویان, پینار, پپسی , کوکا کولا, سینالکو, کارسبرگ, توبرگ, افس, بکس و هینی کن ارائه می دهد. 

یخچال و فریزرهای صنعتی اوگور یکه تاز عرصه تجهیزات سرماساز بوده و گوی سبقت را از رقیبان خود ربوده است.

با توجه به کیفیت محصولات این مارک از یخچال های صنعتی بسیار کم احتیاج به تعمیرات پیدا می کنند!

و عمر مفید آنها از استانداردهای موجود نیز بیشتر می باشد اما همانطور نیز در صورت بروز مشکل احتیاج به تعمیرات حرفه ای و توسط تکنسین متخصص و مجرب دارند.

در این راستا شرکت"خدمات طلایی پایدار"مرکز تعمیرات یخچال و فریزرهای صنعتی اوگور بوده و تمامی خدمات مربوط به این یخچال و فریزرها را تنها با یک تماس شما انجام می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تعمیرات یخچال و فریزرهای اوگور با شماره های پشتیبانی پایدارسرویس ویا 88808268 تماس حاصل فرمایید.

 

 

تعمیر یخچال فریزر اوگور ، تعمیر یخچال فریزر ugur ، تعمیر یخچال اوگور ، تعمیر فریزر ugur ، تعمیر یخچال فریزر ugur ، تعمیر یخچال ugur ، تعمیر یخچال اگور ، مرکز تعمیرات اوگور ، مرکز تعمیرات ugur ، عیب یابی یخچال ، قطعات یخچال اوگور ، ugur ، juldv do]hg ، شارژگاز ، درب یخچال ، قفسه ، نوسانات ،

 

تمامی حقوق این وبسایت برای پایدار سرویس محفوظ می باشد.

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
طراحی و بهینه سازی