جمعه, 08 ارديبهشت 1396

تعمیر یخچال های صنعتی کلیماسان(KLIMASAN)

 

مرکز تعمیرات یخچال های صنعتی کلیماسان KLIMASAN

شرکت کلیماسان یکی از مهم ترین شرکت های تجاری در ترکیه می باشد.یخچال ها و فریزرهای صنعتی کلیماسان نسلی کامل و بسیار پیشرفته از تجهیزات سرماساز بوده و محصولات با کیفیت این برند موفق با حفظ استانداردهای بین المللی کارخانجات به سراسر جهان صادر می شود.دفتر مرکزی کلیماسان در کشور ترکیه واقع شده و این کارخانه فعالیت خود را از سال 1915 میلادی آغاز نمود.

شرکت کلیماسان در سال 2008 به منطقه صنعتی مانیسا در مرکز ترکیه منتقل شد و امروزه این کارخانه پر قدرت به یکی از بزرگترین و مهم ترین کارخانجات تولید یخچال و فریزرهای تجاری در ترکیه تبدیل شده است.

Klimasan نامی آشنا برای تولید کنندگان محصولات غذایی و نوشیدنی عمده در اروپا و آسیای شرقی می باشد.

نام تجاری کلیماسان از نام یک رهبر در ترکیه و در منطقه پنجره گرفته شده و یکی از بزرگترین تولید کنندگان یخچال های تجاری در ترکیه است.

شعار این شرکت ترکیه ای"ایجاد ارزش برای مشتریان با ارائه تعادل مطلوب از کیفیت و قیمت"می باشد.

با توجه به کیفیت محصولات این مارک از یخچال های صنعتی بسیار کم احتیاج به تعمیرات پیدا می کنند!

و عمر مفید آنها از استانداردهای موجود نیز بیشتر می باشد اما همانطور نیز در صورت بروز مشکل احتیاج به تعمیرات حرفه ای و توسط تکنسین متخصص و مجرب دارند.

در این راستا شرکت"خدمات طلایی پایدار"نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزرهای صنعتی کلیماسان بوده و تمامی خدمات مربوط به این یخچال و فریزرها را تنها با یک تماس شما انجام می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تعمیرات کلیماسان با شماره تلفن های دفتر مرکزی و یا 88852571 و 09121459963 تماس حاصل فرمایید

 

 

 

تمامی حقوق این وبسایت برای پایدار سرویس محفوظ می باشد.

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
طراحی و بهینه سازی