دوشنبه, 01 خرداد 1396

تعمیر یخچال های صنعتی کلیماسان(KLIMASAN)

تعمیر یخچال فریزر صنعتی

تعمیرات یخچال فریزر صنعتی و فروشگاهی، نمایندگی تعمیر یخچال صنعتی، تعمیرات یخچال فریزر کلیماسان، تعمیر یخچال klimasan، تعمیر فریزر klimasan، هزینه تعمیرات یخچال فریزر کلیماسان مطابق با نرخ اتحادیه، اعزام تکنسین متخصص تعمیر یخچال و فریزر صنعتی کلیماسان، کمتر از یک روز کاری.

مرکز تعمیرات یخچال های صنعتی کلیماسان KLIMASAN

شرکت کلیماسان یکی از مهم ترین شرکت های تجاری در ترکیه می باشد.یخچال ها و فریزرهای صنعتی کلیماسان نسلی کامل و بسیار پیشرفته از تجهیزات سرماساز بوده و محصولات با کیفیت این برند موفق با حفظ استانداردهای بین المللی کارخانجات به سراسر جهان صادر می شود.دفتر مرکزی کلیماسان در کشور ترکیه واقع شده و این کارخانه فعالیت خود را از سال 1915 میلادی آغاز نمود.

شرکت کلیماسان در سال 2008 به منطقه صنعتی مانیسا در مرکز ترکیه منتقل شد و امروزه این کارخانه پر قدرت به یکی از بزرگترین و مهم ترین کارخانجات تولید یخچال و فریزرهای تجاری در ترکیه تبدیل شده است.

Klimasan نامی آشنا برای تولید کنندگان محصولات غذایی و نوشیدنی عمده در اروپا و آسیای شرقی می باشد.

نام تجاری کلیماسان از نام یک رهبر در ترکیه و در منطقه پنجره گرفته شده و یکی از بزرگترین تولید کنندگان یخچال های تجاری در ترکیه است.

شعار این شرکت ترکیه ای"ایجاد ارزش برای مشتریان با ارائه تعادل مطلوب از کیفیت و قیمت"می باشد.

با توجه به کیفیت محصولات این مارک از یخچال های صنعتی بسیار کم احتیاج به تعمیرات پیدا می کنند!

و عمر مفید آنها از استانداردهای موجود نیز بیشتر می باشد اما همانطور نیز در صورت بروز مشکل احتیاج به تعمیرات حرفه ای و توسط تکنسین متخصص و مجرب دارند.

در این راستا شرکت"خدمات طلایی پایدار"نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزرهای صنعتی کلیماسان بوده و تمامی خدمات مربوط به این یخچال و فریزرها را تنها با یک تماس شما انجام می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تعمیرات کلیماسان با شماره تلفن های دفتر مرکزی و یا 88852571 و 09121459963 تماس حاصل فرمایید

 

 

 تعمیر یخچال فریزر، تعمیر یخچال فریزر صنعتی، تعمیر یخچال صنعتی، تعمیر فریزر صنعتی، تعمیر یخچلب فریزر فروشگاهی، تعمیر یخچال فروشگاهی، تعمیر فریزر فروشگاهی، تعمیر یخچال کلیماسان، تعمیر فریزر کلیماسان، تعمیر یخچال klimasan، تعمیر فریزر klimasan، تعمیر یخچال اوگور، تعمیر یخچال ugur، تعمیر فریزر اوگور، تعمیر یخچال بستنی، تعمیر تاپینگ مغازه ای، تعمیر یخچال قصابی، تعمیر فریزر صندوقی

تمامی حقوق این وبسایت برای پایدار سرویس محفوظ می باشد.

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
طراحی و بهینه سازی