دوشنبه, 01 خرداد 1396

تعمیر یخچال و فریزر جنرال الکتریک(GENERAL ELECTRIC)

تعمیر یخچال فریزر و ساید جنرال الکتریک (GE)

نمایندگی جنرال الکتریک General Electric

تعمیرات یخچال فریزر و ساید جنرال الکتریک (GE)

قطعات فابریک ساید جنرال الکتریک

گارانتی تعویض قطعات و ضمانت نامه معتبر

تعمیر لوازم خانگی GE

 


شاید کمتر کسی بداند که سنگ اولیه شرکت جنرال الکتریک(GE)به دست توماس ادیسون بنا نهاده شد!

این مخترع نامور در سال 1878 میلادی شرکت لامپ های الکتریکی ادیسون را بنیان گذاری کرد و اولین کارخانه تولید لامپ در سال 1890 توسط وی تاسیس شد.

در سال 1892 با ادغام شرکت ادیسون و شرکت توماس هاستون کمپانی جنرال الکتریک پدید آمد و چارلز کافین در سمت مدیر عامل شرکت تازه تاسیس رهبری آن را بر عهده گرفت و شرکت جنرال الکتریک تا به امروز با قدرتمندی پابرجاست.

در این مقاله از تولیدات مهم و با ارزش شرکت جنرال الکتریک نظیر: صنایع وابسته به هواپیما(مانند موتور جت)،تجهیزات الکترونیکی،توزیع برق،توربین گازی،لکوموتیو،توربین بادی،وسایل تصویر برداری پزشکی و...چشم پوشی کرده و صرفاً تولیدات لوازم خانگی شرکت جنرال الکتریک را مورد بررسی قرار داده ایم.

لوازم خانگی جنرال الکتریک به عنوان یک برند آمریکایی مشهور و معتبر در بازار جهانی از محبوبیت خاصی برخوردار بوده و در صورت استطاعت مالی! اولین گزینه انتخاب هر کاربری خواهد بود.

یخچال و فریزر و ساید بای سایدهای جنرال الکتریک جزو کارآمدترین ومطمئن ترین دستگاه های موجود در بازار لوازم خانگی بوده و  علاوه بر کیفیت و کارایی از ظاهر زیبایی نیز برخوردارند.

تعمیر یخچال و فریزر جنرال الکتریک (general electric)

 ظرفیت یخچال فریزر و ساید بای ساید General Electricبسیار بالا بوده و فضای لازم را جهت قرار دادن حجم بالایی از مواد غذایی در اختیار قرار می دهد. همچنین از ویژگی های ساید بای ساید جنرال الکتریکGeneral Electric بدون برفک بودن دستگاه می باشد که نیاز به برفک زدایی از محفظه فریزر را نیز مرتفع می کند.

 


حقوق مشتریان در نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

 

قبل از اعزام تکنسین، یک کد اشتراک برای مشتری ارسال می گردد تا مشتری بتواند در هر مرحله ای با کمک کد اشتراک خود از تمامی مراحل کار تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک خود مطلع شود.

 

مشتری حق دارد که قبل از تعمیر یخچال فریزر GE از کل هزینه تعمیرات و هزینه قطعات فابریک GE مطلع شود.

 

رضایت مندی مشتری بر هر موضوعی ارجحیت داشته و در صورت کوچک ترین عدم رضایت مشتری کل هزینه تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک مسترد می گردد.

 

مشتری حق دارد که بداند چه نوع خدماتی و با چند ماه ضمانت پس از تعمیر یخچال فریزر GE برای وی لحاظ می شود.

 

قطعات داغی مربوط به تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک، در صورت درخواست مشتری به وی تحویل داده می شود.

 

مشتری حق دارد که در هر مرحله ای از تعمیر یخچال فریزر GE از انجام تعمیرات منصرف شده و تعمیر یخچال فریزر خود را لغو نماید.

 

مشتری حق دارد تا سوال بپرسد تا بهترین تصمیم را در مورد تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک خود بداند.

 

مشتری حق دارد تا در پایان کار از تعمیرکار درخواست فاکتور معتبر و رسمی نماید.

 

مشتری حق دارد که در صورت مشاهده هر گونه مشکلی پس از تعمیر یخچال فریزر خود، فوراً با مرکز خدمات تماس بگیرد.

 

بدلیل محبوب بودن این برند در داخل ایران و داشتن بازار خدمات گسترده افرادی سودجـــو از این فرصـت استـفاده کرده و خود را نـــماینده جنـرال الکتریک معـرفی  می کنند،این مرکز نمایندگی مجاز خدمات پس از فروش جنرال الکتریک بوده و ضمن هشدار این موضوع به تمام همشهریان عزیز ،خواهشمند است در صورت نیاز به هرگونه تعمیرات و سرویس در خصوص تعمیرات یخچال فریزر و ساید و تعویض فیلترها یا سرویس دوره ای با شماره تلفنهای 88852571 یا 88947924 تماس حاصل فرمایید.

 

 

تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک, تعمیر ساید جنرال الکتریک, تعمیر ساید بای ساید, تعمیر ساید general electric, تعمیر ساید GE, تعمیر یخچال فریزر GE, تعمیر یخچال فریزر general electric, تعمیرات یخچال فریزر GE, تعمیرات تخصصی یخچال و فریزر, تعمیرگاه مرکزی General Electric, تعمیر انواع یخچال فریزر, تعمیرات ساید بای ساید, تعمیر ساید در محل, تعمیر تخصصی ساید GE, تعمیر یخچال جنرال, تعمیر فریزر جنرال, نمایندگی رسمی General Electric, خدمات پس از فروش GE, نمایندگی مجاز جنرال الکتریک, تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک, تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک, تعمیر لوازم خانگی آمریکایی, قطعات فابریک ساید جنرال, یخساز ساید جنرال الکتریک, General Electric


تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک (General Electric)

تمامی حقوق این وبسایت برای پایدار سرویس محفوظ می باشد.

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
طراحی و بهینه سازی