دوشنبه, 01 خرداد 1396

نیاز مصرف کننده محور فعالیت

نياز مصرف کننده، محور فعاليت توليد کنندگان باشد

قائم مقام سازمان حمايت از مصرف کنندگان و توليدکنندگان کشور با بيان اينکه بايد محور و اساس توليدکننده متوجه مصرف کننده باشد، گفت: شرکت ها بايد کالاهايي توليد کنند که خريدار داشته باشد.

مهدي اصفهاني شنبه شب درآيين تجليل ازبرگزيدگان دومين جشنواره حمايت از حقوق مصرف کنندگان استان يزد با بيان اينکه اصل مشتري مداري در فرهنگ ايران ريشه دارد، افزود: حمايت از حقوق مصرف کننده نبايد فقط يک شعار باشد بلکه بايد به يک فرهنگ در جامعه تبديل شود.
وي با اشاره به اينکه عصاره و چارچوپ صنعت کشور در دست توليدکنندگان است، اضافه کرد: توليد ملي، سرمايه ملي است و مصرف کننده بدنبال کيفيت و کارآيي محصول است و لذا توليدکننده بايد بهترين محصول را براي مصرف کننده عرضه کند.
قائم مقام سازمان حمايت از مصرف کنندگان و توليدکنندگان کشور با بيان اينکه مصرف کننده
'شاه بيت' توليد است، گفت: مشتري اهميت زيادي دارد و هميشه حق با مشتري است.
وي با بيان اينکه تمام تغييرات در آينده متناسب با سلايق خاص مصرف کننده است، افزود: شرکتها کالاهايي توليد مي کنند که مشتري از قبل براي آن صف کشيده است.
قائم مقام سازمان حمايت از مصرف کنندگان و توليدکنندگان کشور، اظهار داشت: تحقيقات بازاريابي نشان داده نارضايتي مشتريان از محصول، بي تفاوتي شرکت ها در توليد محصول به خواسته مشتريان و برخوردهاي سرد مالکان و بازاريابان شرکت ها از جمله دلايل از دست دادن مشتري است.
وي از توليدکنندگان بعنوان سرداران اقتصاد مقاومتي نام برد و گفت: ايجاد اشتغال براي هر ايراني توسط شما تيري به قلب دشمن است.
وي افزود: دشمن مي خواهد بيکاري در کشور ما افزايش يابد که قطعا هدف آنان محقق نمي شود.
قائم مقام سازمان حمايت از مصرف کنندگان و توليدکنندگان کشور گفت: اميدواريم روزي کالاي ايراني و نام ايراني در بلنداي جهان بدرخشد.
دومين جشنواره تقدير از حاميان حقوق مصرف کنندگان استان يزد در آستانه نهم اسفندماه روز حمايت از مصرف کنندگان برگزار و در آن از ۳۲ واحد صنعتي و خدماتي بعنوان برگزيدگان اين جشنواره تجليل شد.
استان يزد بيش از سه هزار واحد توليدي و صنعتي فعال دارد

تمامی حقوق این وبسایت برای پایدار سرویس محفوظ می باشد.

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
طراحی و بهینه سازی