یکشنبه, 10 ارديبهشت 1396

چگونه ماشین لباسشویی آاگ مورد نیاز خود را انتخاب کنیم؟

 در صورت نیاز به تعمیرات لباسشویی AEG با این شماره ها تماس بگیرید.

88852571 - 88947923

 مرکز تعمیرات و نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی آ.ا.گ در تهران. پایدارسرویس ، با تجربه ای مفید در زمینه تعمیرات لوازم خانگی aeg و همچنین تعمیر ماشین لباسشویی آاگ (aeg) در خدمت مشترکین عزیز تهرانی می باشد و کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ aeg و تعویض قطعات اورجینال ماشین لباسشویی آاگ با گارانتی معتبر و تضمین استرداد وجه در صورت عدم رضایت مشتری انجام می شود.

نمایندگی خدمات پس از فروش آاگ (AEG)

امروزه ماشین لباسشویی یکی از ضروری ترین وپر کاربردترین وسایل منزل است . بهتر است قبل از خرید به پارامترهای اصلی این دستگاه توجه کنید. هنگام خرید ماشین لباسشویی جدید ، 3 نوع مختلف ماشین لباسشویی برای انتخاب وجود دارد :

  • ماشین لباسشویی در از بالا به همراه خشک کن (دوقلو)
  • ماشین لباسشویی در از جلوی اتوماتیک
  • ماشین لباسشویی در از بالای معمولی (پرتابل)

 

هر کدام از این موارد معایب ومزایایی دارد.

 

  • ماشین لباسشویی در از جلو:

این نوع از ماشین لباسشویی AEG  تا حدود نیمه از آب پر می شوند .شستشوی لباس در آنها به روش بلند کردن آنها به بالای مخزن آب وپرتاب درون آب انجام می شود . این نوع ماشین لباسشویی کف کمی تولید کرده و از مواد شوینده با بازدهی بالا استفاده می کند. مزایای ماشین لباسشویی در از جلو این است که بهتر ومقرون به صرفه تر از ماشین لباسشویی در از بالا می شوید ولزوما" قیمت خیلی بالایی ندارد. استخراج رطوبت در چرخش مدور ، زمان خشک کردن وصرف انرژی را کاهش می دهد. ماشین لباسشویی در از جلو صدای کمی تولید می کند. به دلیل اینکه در این نوع از ماشین لباسشویی ها در جلو قرار دارد امکان استفاده از فضای بالای آنها وجود دارد . در حالیکه در دستگاه هایی که در ورودی آنها از بالاست ، فضای بالای آنها بدون استفاده باقی می ماند.

 

  • ماشین لباسشویی در از بالای دو قلو:

این نوع از ماشین لباسشویی aeg  از روش معلق شدن برای شست وشوی لباس ها استفاده می کند. این نوع ماشین لباسشویی ها ظرفیت محدودی دارند به همین علت آب کمتری استفاده می کنند وبا سرعت بالایی می چرخند و با تولید کف کمترو استفاده مفید (بازدهی بالا) از مواد شوینده کار می کنند . از مزایای ماشین لباسشویی در از بالای 2 قلو ظرفیت بالای آنهاست که تا 9 کیلوگرمی هم در برخی از مدلها وجود دارد و بطور کلی این مدلها شستشو بهتری دارند . داشتن خشک کن با سرعت بالا باعث کاهش زمان خشک شدن لباس در آنها می شود . از معایب ماشین لباسشویی در از بالای 2 قلو این است که به دلیل سرعت بالای چرخاندن ممکن است باعث به هم پیچیدن لباس وچروک شدن لباسها شود.

تعمیرات لباسشویی آاگ AEG

  • ماشین لباسشویی در ازبالای معمولی :

در این مدلها مخزن آب را پر می کنند وحرکت چرخشی همزن عمل شستشو را انجام می دهد . از مزایای این مدلها قیمت کمتر نسبت به مدلهای اتوماتیک است . کاربرد راحت وآسان ، سبکی آن ، کوچکی وکم جاگیری در مدلهای مینی واش از دیگر مزایای آن است .از معایب این مدل این است که به عنوان دستگاهی چند کاره کاربرد ندارد ( یعنی فقط قابلیت شستشو دارد)و ظزفیت شستشوی 3 تا 7 کیلوگرم لباس را دارد، مصرف آب در مدلهای لباسشویی در از بالای معمولی تقریبا" زیاد است و نسبتا" پر سروصدا کار می کنند.

 خدمات پس از فروش آاگ aeg

  • چند کیلویی می خواهید:

ماشین لباسشویی ها از سه مدل اصلی ،5 ،7 و14 کیلوگرمی تشکیل می شوند .پرفروشترین نوع این اجناس 5 کیلویی است .زیرا ابعاد آن مناسب طراحی همه آشپزخانه هاست اما اگر نفرات خانواده شما بیش از آن است که یک ماشین 5 کیلویی طی 2 روز لباس انباشته شده را بشوید می توانید از ماشین 7 کیلویی استفاده کنید. زیرا با انتخاب مدلهای 5 کیلویی حتما" باید از ماشین 2 با استفاده کنید و در نتیجه شاهد بالاتر رفتن مصرف برق وآب خواهید بود .ماشین لباسشویی در حجم 14 کیلویی هم در بازار پیدا می شود که البته بیشتر در کارخانه ها ، خشکشویی ها وباشگاههای ورزشی استفاده می شود .

 مرکز تعمیرات لباسشویی AEG

  • ورودی آب گرم و سرد یا ورودی تک:

در صورتیکه محل قرارگیری ماشین لباسشویی به شیر آب گرم نزدیک باشد پیشنهاد می کنیم که دستگاههای دارای 2 ورودی آب یا در اصطلاح 2 شیر را خریداری کنید . با این کار در صورتیکه شستشوی لباسها در دمای بالاتر انجام شود مقداری از آب گرم از طریق شیر آب گرم تامین وانرژی کمتری مصرف می شود چرا که در غیر اینصورت المنت دستگاه باید دمای مطلوب آب را تامین کند.

 خدمات پس از فروش aeg

  • دور موتور دستگاه 600 تا 1600 دور :

سرعت خشک کن که با واحد دور در دقیقه مشخص می شود از پارامترهای دیگر یک ماشین لباسشویی آاگ  است . اگر شما پس از شستشو در خشک کردن لباسها محدودیت دارید یا ترجیح می دهید که لباسها را پس از شستشو بصورت خشک یا نیمه خشک از لباسشویی خارج کنید بهتر است ماشین لباسشویی با دور خشک کن بالاتر را خریداری کنید . دور خشک کن معمولا" 600-800-1000-1200-1400-1600 است . البته این مقادیر حداکثر سرعت است ومثلا" دستگاهی که دارای دور خشک کن 1200 است قادر است با سرعتهای 600-800-1000 یا 1200 هنگام خشک کردن لباس عمل کند.

 نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG

  • میزان مصرف انرژی :

ترجیحا" از خریدن مدلهایی از ماشین لباسشویی که درجه مصرف انرژی آنها از A پایین تر است خودداری کنید . این روزها با بالارفتن قیمت برق وارزشمند تر شدن انرژی نسبت به سالهای قبل بیشتر خریداران مخصوصا" کسانیکه اقتصادی خرید می کنند ، کم مصرف بودن لوازم را جزو فاکتورهای ضروری خریدشان قرار می دهند. مدلهای جدیدتر که دارای برچسب مصرف انرژی AAA هستند والبته قیمت بالاتری دارند برای خرید مناسبتر است . چون نشان دهنده مصرف برق کمتر ، آب کمتر و کیفیت شستشوی بالاتر دارند.

 

در صورت نیاز به خدمات AEG با این شماره ها تماس بگیرید.

88852571 - 88947923

نمایندگی تعمیر لباسشویی آاگ ، تعمیر لباسشویی آاگ ، تعمیر لباسشویی AEG ، تعویض قطعات لباسشویی آاگ ، تعویض قطعات فابریک آاگ ، گارانتی لباسشویی آاگ ، خدمات پس از فروش لباسشویی آاگ ، تعمیر لباسشویی آاگ قدیمی ، تعمیر لباسشویی آاگ جدید ، تعمیر لباسشویی آ.ا.گ ، تعمیر لباسشویی AGE ، دفتر مرکزی تعمیرات آاگ ، نمایندگی مرکزی آاگ ، نمایندگی AEG ، نمایندگی آاگ ، نمایندگی AEG در تهران ، خدمات آاگ ، نمایندگی آاگ aeg ، آاگ نمایندگی ، aeg نمایندگی تهران ، تعمیر لباسشویی آاگ شمال تهران ، تعمیر لباسشویی AEG شمال تهران ، تعمیر لباسشویی aeg غرب تهران ، تعمیر لباسشویی آاگ شرق تهران ، تعمیر لباسشویی آاگ لاوامات ، تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در تهران ، تعمیرات لباسشویی aeg در منزل ، پمپ لباسشویی آاگ ، برد لباسشویی آاگ ، آاگ ، AEG ،

تمامی حقوق این وبسایت برای پایدار سرویس محفوظ می باشد.

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
طراحی و بهینه سازی