دوشنبه, 04 بهمن 1395

تعمیر لباسشویی سامسونگ

تعمیر لباسشویی سامسونگ

در سال های اخیر با گرم شدن بازار برندهای اروپایی و آمریکایی مانند بوش،آاگ،ایندزیت،جنرال الکتریک و ... و با تبلیغات گسترده این برندهای معروف،خریداران ماشین لباسشویی بیشتر جذب این برندها می شوند و اطمینان دارند که این برندها به اصطلاح عمری هستند و اصلاً به تعمیرات احتیاج پیدا نمی کنند!

اما در حال حاضر ، برند آسیایی سامسونگ هم توانسته در میان شرکت های پرقدرت اروپایی و آمریکایی حضور داشته باشد و حتی مدعی تولید بهترین ماشین لباسشویی نیز باشد.

ماشین لباسشویی های بوش و آاگ در کنار کیفیت و کارایی و دوام بالایی که دارند بسیار گران قیمت تر از سایر برندهای ماشین لباسشویی هستند و از این جهت برای همه افراد مقرون به صرفه نیستند و برای خریدارانی که به دنبال محصولی با کیفیت و کارایی مناسب و ظاهر زیبا و البته قیمت مناسب تر هستند لباسشویی سامسونگ بهترین گزینه پیشنهادی می باشد.

ماشین لباسشویی سامسونگ با تکنولوژی و فناوری های جدید مانند:دارا بودن صفحه نمایش لمسی ، کنترل از راه دور ، سیستم کاهش صدا(40% کم صداتر از سایر لباسشویی ها) ، زمان شستشوی کوتاه(برنامه شستشوی 30 دقیقه ای) و سیستم Add Wash و ... توجه بسیاری از خریداران را به خود معطوف ساخته اند.

سیستم Add wash لباسشویی سامسونگ به شما کمک می کند که بتوانید در حین شستشو لباس های جا مانده را از طریق درب کوچکی که روی درب اصلی تعبیه شده به ماشین اضافه کنید و شستشو را ادامه دهید.

 

لباسشویی های سامسونگ علاوه بر ظرافت و زیبایی و کارایی که دارند بسیار حساس بوده و تعمیرات لباسشویی سامسونگ حتماً می بایست توسط سرویسکار حرفه ای و متخصص انجام گیرد.

 

 

برای مشاوره قبل از تعمیرات و درخواست کارشناس سامسونگ با ما تماس بگیرید:

88852572 – 88808268 – 22921388

 

 

 

 

 

تعمیر لباسشویی سامسونگ ، تعمیر لوازم خانگی سامسونگ ، تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ Samsung ، تعمیرات سامسونگ ، ماشین لباسشویی سامسونگ ، ماشین ظرفشویی سامسونگ ، مایکروویو سامسونگ ، تعمیر مایکروفر سامسونگ ، تعمیر جاروبرقی سامسونگ ، قطعات لباسشویی سامسونگ ، نمایندگی سامسونگ ، نمایندگی Samsung ، قطعات فابریک لباسشویی سامسونگ ،

تمامی حقوق این وبسایت برای پایدار سرویس محفوظ می باشد.

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
طراحی و بهینه سازی