یکشنبه, 10 ارديبهشت 1396

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ Samsung

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ

 

 

 یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ Samsung در مدت زمان کوتاهی توانست جای خود را در بین لوازم خانگی محکم کند و با فناوری و کارایی منحصربفرد گوی سبقت را از رقیبان آمریکایی و اروپایی خود برباید.

کمپانی سامسونگ بزرگترین مجموعه تجاری-صنعتی در کره جنوبی محسوب می شود وآغاز فعالیت این شرکت کره ای با صادرات میوه ، ماهی خشک و سبزیجات کلید خورده است.

سامسونگ از تعداد زیادی زیر مجموعه تشکیل شده است که بخش سامسونگ الکترونیکس طراحی و ساخت لوازم خانگی ، گوشی موبایل لوازم ارتباطات و مخابرات و ... را بر عهده دارد.

یخچال فریزر و ساید سامسونگ :

با توجه به گسترش شرکت سامسونگ در طول یک دهه توجه خیل عظیم کاربران به سمت این برند آسیایی جلب شد بطوریکه لوازم خانگی سامسونگ به یکی از 3 اولویت اول هر مصرف کننده ای مبدل گشته است!

یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ Samsung در مدت زمان کوتاهی توانست جای خود را در بین لوازم خانگی محکم کند و با فناوری و کارایی منحصربفرد گوی سبقت را از رقیبان آمریکایی و اروپایی خود برباید.

در این مقاله به نکات اولیه تعمیر و نگهداری از یخچال فریزر و ساید سامسونگ می پردازیم:

به عنوان اولین نکته مهم و احتیاطی از متصل کردن دوشاخه برق یخچال فریزر به پریز خودداری کردی و حتماً از ترانس محافظ استفاده کنید تا نوسانات برق به دستگاه شما آسیب نرساند.

برای گردش بهتر گاز درون لوله های پشت ساید بای ساید سامسونگ از تراز بودن دستگاه اطمینان حاصل کنید.

پس از راه اندازی و روشن کردن ساید سامسونگ خود،اجازه بدهید تا دستگاه حدود 2 ساعت کار کند و سرمای لازم را بگیرد و سپس اقدام به قرار دادن مواد غذایی درون ساید کنید.

ساید بای سایدهای مدل جدیدتر دارای 3 یا 4 درب هستند که علاوه بر زیبایی ظاهری که دارند،مناسب خانواده های پر جمعیت هستند تا درب ساید زیاد باز و بسته نشود.

از مزیت های ساید بای ساید سامسونگ دارا بودن نمایشگر دیجیتال بزرگ می باشد که در صورت وجود هر گونه مشکل و یا اروری آن را به وضوح روی دیسپلی مشاهده می کنید.

دمای نرمال قسمت یخچال ساید سامسونگ می بایست بین 1 تا 7 درجه باشد که بهترین دما 3 است و برای قسمت فریزر 14- تا 22- قابل تنظیم است که بهترین دما برای فریزر سامسونگ 19- می باشد.

توجه کنید که دمای یخچال با فشار دادن کلید Fridge و دمای فریزر با فشار دادن کلید Freeze نمایش داده می شود.

ساید را خیلی به دیوار نزدیک نکنید تا گردش هوا به خوبی انجام پذیرد و سر و صداهای احتمالی ایجاد نشود

 

اگر داخل یخچال بو می دهد می توانید با جوش شیرین محیط داخلی یخچال را شستشو دهید.

پشتیبانی ، تعمیر و عیب یابی یخچال فریزر و ساید samsung

88852571 - 88936872

 

 

 

 

مشکلات یخچال فریزر سامسونگ ، تعمیرات سامسونگ ، تعمیر ساید سامسونگ ، تعمیر یخچال فریزر سامسونگ samsung ، نمایندگی samsung ، عیب یابی ساید سامسونگ ، قطعات یخچال فریزر سامسونگ ، کیفیت یخچال فریزر سامسونگ ، مزیت یخچال فریزر سامسونگ ، سامسونگ ، ساید بای ساید ، یخچال فریزر مناسب ،

تمامی حقوق این وبسایت برای پایدار سرویس محفوظ می باشد.

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
طراحی و بهینه سازی