دوشنبه, 01 خرداد 1396

ماشین ظرفشویی چند نفره خریداری کنیم؟

ماشین ظرفشویی چند نفره خریداری کنیم؟

انتخاب یک ماشین ظرفشویی با حجم مناسب تا اندازه قابل توجهی مصرف آب و برق را کاهش می دهد و همچنین افزایش آگاهی از نکات بهینه دستگاه باعث کارکرد صحیح دستگاه و افزایش طول عمر آن می شود.

اگر با توجه به شرایط بهینه و میزان بودجه خود، قصد خرید ماشین ظرفشویی را دارید مطلب زیر را از دست ندهید!

بطور کلی 3 مدل ماشین ظرفشویی وجود دارد :

 -ماشین ظرفشویی رومیزی

 -ماشین ظرفشویی توکار

 -ماشین ظرفشویی مبله یا ایستاده

ماشین ظرفشویی های رومیزی در ظرفیت های 6 و 8 نفره تولید می شوند و میتوان آن ها را روی کابینت یا نزدیک سینک قرار داد.منظور از ظرفشویی 66 نفره این است که می توان یک ست 12 نفره غذاخوری را درآن جا داد.حمل و نقل این دستگاه راحت است و مناسب کسانی است که دائماً جابجایی دارند.اما توجه کنید که این دستگاهها با توجه به فضای کم داخل دستگاه از قدرت آبپاشی کمی برخوردارند و ممکن است تمام انتظارات شما را برآورده نسازند!

ماشین ظرفشویی های توکار درست برعکس ماشین ظرفشویی های رومیزی هستند و مناسب کسانی هستند که به ندرت و یا اصلاً جابجایی ندارند.جای قرار گیری ماشین ظرفشویی توکار ثابت بوده و در میان کابینت ها ، زیر سینک و... قرار می گیرند.

ماشین ظرفشویی توکار به کسانی پیشنهاد می گردد که می خواهند از کل فضای آشپزخانه خود استفاده کنند و همچنین به دکوراسیون و زیبایی آشپزخانه خود اهمیت می دهند.

متداول ترین و پرمتقاضی ترین انواع ظرفشویی هم ، ظرفشویی مبله یا ایستاده می باشد که در ظرفیت های 12 ، 13 و 14 نفره موجود هستند.مدل 12 نفره آن بسیار مناسب بوده و خریداران بسیاری دارد و انتخاب اول بسیاری از افراد می باشد.

مدل های 14 نفره نیز به کسانی پیشنهاد می گردد که دایماً اهل رفت و آمد و مهمانی هستند!

توصیه می گردد که سایز ماشین ظرفشویی خود را با توجه به تعداد نفرات افراد خانواده،فضای آشپزخانه و سلیقه شخصی انتخاب کنید.

خدمات پس از فروش:

 با توجه به اینکه مدت زیادی از فراگیر شدن ماشین ظرفشویی در کشور ما نمی گذرد، مهم ترین اصل در انتخاب یک ماشین ظرفشویی مناسب، شرکت گارانتی کننده و خدمات پس از فروش معتبر می باشد.نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی و خدمات دهی مناسب می تواند خیال شما را از بابت تعمیرات ظرفشویی تان راحت کند!

مرکز خدمات پس از فروش و پشتیبانی ماشین ظرفشویی:

88852571 - 88808268

 

تعمیر ماشین ظرفشویی ، خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ، تعمیر ظرفشویی بوش BOSCH ، تعمیر ظرفشویی آاگ AEG ، تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ samsung ، تعمیر ماشین ظرفشویی رومیزی ، تعمیر ماشین ظرفشویی مبله ، تعمیرات ماشین ظرفشویی نف NEFF ، تعمیرات ماشین ظرفشویی در محل ، هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ، خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ، کار با ماشین ظرفشویی ، عیب یابی ماشین ظرفشویی ، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ، نمایندگی بوش ، نمایندگی آاگ

برچسب ها: تعمیر ماشین ظرفشویی ، خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ، تعمیر ظرفشویی بوش BOSCH ، تعمیر ظرفشویی آاگ AEG ، تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ samsung ، تعمیر ماشین ظرفشویی رومیزی

تمامی حقوق این وبسایت برای پایدار سرویس محفوظ می باشد.

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
طراحی و بهینه سازی