دوشنبه, 01 خرداد 1396

چرا لباسشویی نمی چرخد؟

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

تعمیر ماشین لباسشویی، خدمات پس از فروش لباسشویی، تعمیر لباسشویی بوش، تعمیر انواع مدل های لباسشویی آاگ، سرویس دهی به کلیه مناطق تهران، ارائه فاکتور معتبر و گارانتی و تضمین برگشت وجه در صورت عدم تعمیر دستگاه

نگاهی متفاوت به مرکز تعمیرات لباسشویی بوش

 

مجموعه"پایدار سرویس" با قریب 20 سال سابقه درخشان در خصوص عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی بوش و تعمیر لباسشویی بوش همواره یکه تاز ارائه خدمات نوین در این راستا بوده و تعدد مشترکین این مجموعه گواهی بر این مدعاست.

تعمیر لباسشویی بوش در این مرکز نمایندگی، با تعرفه اتحادیه و ارائه ضمانت تعمیرات و تعویض قطعات فابریک صورت می گیرد.

تعمیر لباسشویی بوش

تعمیر لباسشویی bosch

چرا دیگ ماشین لباسشویی نمی چرخد؟

 

این مشکل به 2 صورت در ماشین لباسشویی نمایان می شود:

یکی اینکه آبکش لباسشویی در هیچ مرحله ای شروع به چرخش نمی کند و یکی اینکه فقط در هنگام دور آبکشی یا دور خشک کن نمی چرخد که در هر دو حالت نیاز به تعمیر لباسشویی بوش می باشد.

در حالتی که لباسشویی بوش آبگیری می کند اما دیگ لباسشویی بوش اصلا نمی چرخد مشکل می تواند از کار نکردن موتور و یا یکی از اجزا مانند تایمر، تسمه، خازن موتور و یا آرمیچر و ... باشد.

تسمه؛ وظیفه انتقال نیروی موتور و به حرکت درآوردن دیگ لباسشویی بوش را برعهده دارد.همچنین خرابی تسمه باعث به سر و صدا افتادن ماشین لباسشویی نیز می شود و می بایست تعمیرکار مجاز تعمیر لباسسشویی بوش آن را تعمیر نماید.

تعمیر لباسشویی bosch

شل بودن بیش از حد تسمه نیروی موتور را تلف کرده و سفت بودن بیش از حد نیز سبب آسیب به موتور می شود.

در برخی از موارد ممکن است نچرخیدن لباسشویی به دلیل قفل شدن شفت باشد و یا جسمی سخت مابین دیگ و آبکش گیر کرده باشد و اجازه چرخیدن آبکش را ندهد.

دیگ ماشین لباسشویی معمولاً از جنس ورق گالوانیزه و یا استیل ضد زنگ می باشد که سبب جلوگیری از زنگ زدگی می گردد.در ماشین لباسشویی های درب از بالا دیگ از جنس پلاستیک محکم ساخته می شود.

 

وظیفه اصلی دیگ نگهداری آب می باشد و همچنین برخی از قطعات لباسشویی مانند هیتر ، ترموستات و مجرای ورود و خروج آب روی بدنه آن تعبیه شده اند. بنابراین تعمیر دیگ لباسشویی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و توصیه اکید می گردد که به تعمیرکاران غیر مجاز اعتماد نفرمایید و با مرکز تعمیر لباسشویی بوش خود تماس بگیرید.

آبکش لباسشویی بوش نیز استوانه ای شیاردار است که دارای برآمدگی هایی نیز می باشد.

علت وجود برآمدگی های روی بدنه آبکش جلوگیری از سر خوردن لباس ها و همچنین برخورد شدیدتر آب و لباس ها با یکدیگر است.

توصیه می گردد برای جلوگیری از مشکل خراب شدن تسمه و مشکل نچرخیدن دیگ بیش از حد ظرفیت دستگاه لباس داخل آن نریزید و بگذارید که به اندازه یک وجب از بالای لباس ها خالی بماند.

 تعمیر لباسشویی bosch | تعمیر لباسشویی آاگ aeg | تعمیر لباسشویی سامسونگ samsung


چه خدماتی در این مرکز برای مشتریان در نظر گرفته می شود؟

1- قبل از اعزام تکنسین، یک کد اشتراک برای مشتری ارسال می گردد تا مشتری بتواند در هر مرحله ای با کمک کد اشتراک خود از تمامی مراحل کار تعمیر لباسشویی بوش خود مطلع شود.

2- مشتری حق دارد که قبل از تعمیر لباسشویی بوش از کل هزینه تعمیرات و هزینه قطعات فابریک مطلع شود.

3- رضایت مندی مشتری بر هر موضوعی ارجحیت داشته و در صورت کوچک ترین عدم رضایت مشتری کل هزینه تعمیر لباسشویی بوش مسترد می گردد.

4- مشتری حق دارد که بداند چه نوع خدماتی و با چند ماه ضمانت پس از تعمیر لباسشویی بوش برای وی لحاظ می شود.

5- قطعات داغی مربوط به تعمیر لباسشویی بوش، در صورت درخواست مشتری به وی تحویل داده می شود.

6- مشتری حق دارد که در هر مرحله ای از تعمیر لباسشویی بوش از انجام تعمیرات منصرف شده و تعمیر لباسشویی بوش خود را لغو نماید.

7- مشتری حق دارد تا سوال بپرسد تا بهترین تصمیم را در مورد تعمیر لباسشویی بوش خود بداند.

8- مشتری حق دارد تا در پایان کار از تعمیرکار درخواست فاکتور معتبر و رسمی نماید.

9- مشتری حق دارد که در صورت مشاهده هر گونه مشکلی پس از تعمیر لباسشویی بوش خود، فوراً با مرکز خدمات تماس بگیرد.

مرکز تعمیر لباسشویی بوش (BOSCH)

88808268 - 88936872

 

 

 

مطالب مرتبط:

تعمیر لباسشویی آاگ AEG

تعمیر لباسشویی نف NEFF

تعمیر لباسشویی سامسونگ samsung

آموزش باز کردن فیلتر لباسشویی

تعمیر لباسشویی، تعمیر لباسشویی بوش، تعمیر لباسشویی bosch، تعمیر دیگ لباسشویی بوش، نمایندگی بوش، نچرخیدن لباسشویی بوش، رفع عیب لباسشویی بوش، مواد شوینده لباسشویی بوش، خدمات پس از فروش بوش، تعمیرات لباسشویی بوش،
تعمیر ماشین لباسشویی ، نمایندگی تعمیرات لباسشویی ، آبکش ماشین لباسشویی ، دیگ ماشین لباسشویی ، ایرادات مکاشین لباسشویی ، رفع عیب ماشین لباسشویی ، نچرخیدن لباسشویی ، تسمه ماشین لباسشویی ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ، تعمیر لباسشویی بوش ، تعمیر لباسشویی آاگ ، تعمیر لباسشویی سامسونگ ، تعمیر لباسشویی نف ، تعویض قطعات ماشین لباسشویی
، تعمیر

 

تمامی حقوق این وبسایت برای پایدار سرویس محفوظ می باشد.

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
طراحی و بهینه سازی