یکشنبه, 10 ارديبهشت 1396

فیلتر هپا جاروبرقی

فیلترهپا جاروبرقی (HEPA filter)

نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی bosch, تعمیرات جاروبرقی AEG, تعمیرات جاروبرقی Electrolux توسط تیم فنی و مجرب و مسلط به تعمیرات جدیدترین و قدیمی ترین جاروبرقی های بوش, آاگ و الکترولوکس.

گارانتی تعمیرات جاروبرقی آاگ aeg| جاروبرقی بوش bosch| جاروبرقی الکترولوکس electrolux

کیسه و پاکت اورجینال جاروبرقی آاگ و الکترولوکس و بوش در این نمایندگی عرضه می گردد.

(در صورت درخواست مشتری تعمیرات در منزل نیز انجام می شود)

کلیه تعمیرات جاروبرقی ظرف مدت کمتر از 24 ساعت انجام می پذیرد.

انواع فیلتر جاروبرقی بوش و آاگ و الکترولوکس با بهترین کیفیت

 


با روشن شدن موتور جاروبرقی هوا به داخل آن مکیده شده و زباله را جمع آوری می کند هوایی که به داخل جارو مکیده می شودعلاوه بر زباله گرد و غبار نیز به همراه دارد و اگر ذرات غبار از هوای مکیده شده جدا نگردند،هوایی که از قسمت موتور خارج می شود به محیط بیرون نفوذ می کند و محیط را آلوده می سازد. به این جهت سر راه هوای خروجی از کیسه و قبل از آنکه این هوا به قسمت موتور برسد از لایه های اسفنجی استفاده می شود.

تعمیر جاروبرقی | تعمیر جاروبرقی آاگ AEG | تعمیر جاروبرقی بوش bosch | تعمیر جاروبرقی الکترولوکس electrolux

تعمیر جاروبرقی در محل

به این اسفنج فشرده که در واقع نقش پاک کننده هوای خروجی را بر عهده دارد ، فیلتر می گویند.

اگر فیلتر جاروبرقی بیش از حد کثیف شود هوا به سختی از آن عبور کرده و کارایی موتور را کاهش می دهد و تعمیرات جاروبرقی را افزایش می دهد از این جهت لازم است در فواصل زمانی معین(متناسب با کارکرد جاروبرقی)نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.

در واقع می توان گفت از جمله عواملی که منجر به کاهش مکش جاروبرقی می شود کثیف بودن فیلتر است.!

قبل از اینکه با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی AEG تماس بگیرید فیلتر جاروبرقی خود را چک نمایید.

هرگاه مسیر مکش جاروبرقی مسدود گردد و موتور نتواند آزادانه هوا را به داخل بمکد جریان دریافتی آن افزایش یافته و به موتور آسیب خواهد رسید.

در اکثر جاروبرقی ها از یک نمایشگر وضعیت مکش استفاده می شود.
همزمان با محدود شدن مسیر مکش،موتور،هوای درون محفظه را می مکد در این هنگام هوای داخل لوله نمایشگر مکیده شده و سوپاپ را به عقب می کشد.قسمتی از سوپاپ را با رنگ زرد به نشانه خطر مشخص ساخته اند و هر گاه این قسمت از سوپاپ در مقابل شیشه نمایانگر قرار بگیرد وضعیت موتور در حالت دشواری خواهد بود.

فیلتر هپا(HEPA) نسل جدید فیلترهای ضد آلرژی و با استفاده از تکنولوژی نانو می باشد که در برندهای(آاگ،الکترولوکس،بوش) به چشم می خورد.

 تعمیر جاروبرقی آاگ AEG | تعمیر جاروبرقی بوش bosch | تعمیر جاروبرقی الکترولوکس electrolux | تعمیر جاروبرقی سامسونگ samsung

سه عامل اصلی موثر در جذب ذرات توسط فیلتر هپا به شرح زیر است:

_قطر الیاف تشکیل دهنده فیلتر

_ضخامت کلی فیلتر

_سرعت عبور هوا از سطح فیلتر

فیلتر هپا با قابلیت فیلترینگ بالای 90 درصد از ورود گرد و غبار به داخل منزل جلوگیری نموده و برای سالمندان،کودکان و افراد مبتدا به آلرژی بهترین انتخاب می باشد.

اگر جاروبرقی شما مجهز به این فیلتر است هر 2 ماه یکبار آن را در خلاف جهت قبل قرار داده و بیرون از منزل تمیز کنید.هیچوقت این فیلتر را در معرض آب قرار ندهید(رطوبت آب خاصیت آن را از بین می برد.)

عمر مفید این فیلترها بسته به شرایط استفاده از آن از یک تا دو سال متفاوت است.

اگر مایل هستید که در حین کار با جاروبرقی گرد و غباری آلرژی زا در فضا پخش نشود حتماً از فیلتر هپا استفاده کنید.

از معایب استفاده ازین فیلتر این است که ممکن است بیشتر از حد معمول در جاروبرقی گرما ایجاد کند.

تعویض به موقع و جنس مرغوب این فیلتر به افزایش عمر موتور کمک می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید فیلترهای فابریک جاروبرقی با ما تماس بگیرید

88852571-88936872

 

تعمیر جاروبرقی, تعمیرات جاروبرقی, تعمیر تخصصی جاروبرقی, تعمیر جاروبرقی آاگ aeg, تعمیر جاروبرقی آ.ا.گ, تعمیر جاروبرقی بوش bosch, تعمیر جاروبرقی سامسونگ samsung, تعمیرات جاروبرقی در محل, خدمات پس از فروش جاروبرقی, عیب یابی جاروبرقی, پاکت جاروبرقی, پاکت فابریک جاروبرقی, کیسه جاروبرقی, تلسکوپی جاروبرقی, برس جاروبرقی آاگ, تعمیرات, خدمات, سرویس جاروبرقی آاگ aeg, سرویس جاروبرقی الکترولوکس Electrolux, سرویس جاروبرقی بوش bosch, دفتر مرکزی تعمیرات جاروبرقی, دفتر خدمات جاروبرقی, مرکز تعمیرات جاروبرقی, نمایندگی قطعات جاروبرقی, نمایندگی فروش قطعات جاروبرقی, نمایندگی قطعات فابریک جاروبرقی, نمایندگی قطعات یدکی جاروبرقی AEG, نمایندگی قطعات یدکی جاروبرقی bosch, نمایندگی رسمی بوش bosch, نمایندگی رسمی آاگ aeg, نمایندگی قطعات فابریک الکترولوکس, نمایندگی ELECTROLUX, نمایندگی AEG, نمایندگی BOSCH, فیلتر جاروبرقی , خرید فیلتر جاروبرقی , فیلتر هپا جاروبرقی , انواع فیلتر جاروبرقی , فیلتر فابریک جاروبرقی , فیلتر اورجینال جاروبرقی , فیلتر جاروبرقی بوش , فیلتر هپا جاروبرقی بوش , فیلتر فابریک جاروبرقی آاگ , فیلتر فابریک جاروبرقی الکترولوکس , فیلتر , جاروبرقی , فروش فیلتر جاروبرقی , فیلتر هپا , فیلتر HEPA جاروبرقی بوش , فیلتر هپا جاروبرقی آاگ , hepa filter , فیلتر هپا,

تمامی حقوق این وبسایت برای پایدار سرویس محفوظ می باشد.

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
طراحی و بهینه سازی