دوشنبه, 01 خرداد 1396

AEG

کمپانی آاگ (AEG)

پیدایش شرکت آاگ :

AEG یکی از محبوب ترین برندهای لوازم خانگی برای مشکل پسندان در سراسر جهان بوده و روز به روز بر محبوبیتش نیز افزوده می شود!

کمپانی AEG  در سال 1883 توسط Emil Rathenau در برلین آلمان بنیان گذاری شد و در سال 1951 دفتر مرکزی آن به شهر فرانکفورت منتقل شد.

واژه انحصاری AEG از عبارت Allgemeine Elektrizitats Gesellschaft به معنای "شرکت برق همگانی" برگرفته شده است.


با پیوستن این برند آلمانی به گروه تجاری الکترولوکس کلیه محصولات تولید شده دارای کد شناسایی اختصاصی سری تولید شد که از طریق آن می توان زمان تولید یا محل تولید آن را مشخص کرد که همچنین اصل بودن آن را نیز مشخص می کند (جهت اطلاع از صحت اطلاعات هک شده بر روی دستگاه خود با نمایندگی مجاز تماس بگیرید).

محصولات لوازم خانگی آ.ا.گ AEG

ماشین لباسشویی آاگ AEG

ماشین ظرفشویی آاگ AEG

جاروبرقی آاگ AEG

یخچال فریزر و ساید آاگ AEG

مایکروفر آاگ AEG

اجاق گاز آاگ AEG

هود آاگ AEG

و ....

 

بخاطر محبوب بودن و کارایی بالای این برند نزد مشتریان تهرانی بازار نمایندگان غیرمجاز داغ شده و نارضایتی بسیاری از مشتریان آاگ را بدنبال داشته است.لذا قبل از اقدام به درخواست خدمات از مراکز تعمیرات آاگ از مجاز بودن مرکز مربوطه اطمینان حاصل فرمایید.

"خدمات طلایی پایدار"نمایندگی مجاز تعمیرات آاگ(AEG) در تهران بوده ودارای مجوز و نماد الکترونیکی می باشد.همچنین کلیه خدمات با گارانتی و طبق نرخ اتحادیه و کمتر از 1 روز کاری انجام می گیرد.

برای دریافت مشاوره پیش از تعمیرات و پشتیبانی با تلفن های دفتر مرکزی تماس بگیرید

88852571 - 88808268

  

 

 

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG ، تعمیر لباسشویی آ.ا.گ ، تعمیر لباسشویی aeg ، تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ(AEG) ، نمایندگی تعمیر آاگ ، نمایندگی مجاز آاگ ، نمایندگی تعمیر لباسشویی آاگ ، خدمات پس از فروش آاگ ، خدمات مشتریان آاگ ، تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ AEG ، تعمیر ظرفشویی آ.ا.گ ، تعمیر جاروبرقی آاگ AEG ، تعمیر یخچال فریزر آاگ ، تعمیر ساید بای ساید آاگ AEG ، تعمیر لوازم خانگی آاگ ، تعمیرات مایکروفر آاگ AEG ، مرکز خدمات آاگ ، تعمیرگاه مجاز آاگ ، نمایندگی AEG ، نمایندگی آاگ در تهران

تمامی حقوق این وبسایت برای پایدار سرویس محفوظ می باشد.

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
طراحی و بهینه سازی