دوشنبه, 01 خرداد 1396

Electrolux

کمپانی الکترولوکس Electrolux

       

 زمانی که کمپانی الکترولوکس در سال 1919 فعالیت خود را با ساخت اولین جاروبرقی ها آغاز کرد هیچ کس فکرش را نمی کرد که این کمپانی روزی به

یک برند معتبر و بسیار پرقدرت جهانی در عرصه تولید لوازم خانگی مبدل شود!

 

کمپـانی الکترولوکس(Electrolux)، یک شرکت تولید لوازم خانگی است که در زمینه­  طراحی،ساخت و توزیع لوازم برقی خانگی و تجهیزات الکترونیکی حرفه­ ای فعالیت دارد.

این شرکت در سال 1919 و با نام تجاری Elektromekaniska  شروع به تولید جاروبرقی در سطح اروپا و فروش به صورت عمده کرد و در سال 1957 به Electrolux تغییر نام دارد.

محصولات شرکت الکترولوکس تحــت نام­های تجاری مختلف تولید و عرضه می­شوند.

تمرکز اصلی محصولات این کمپانی در درجه اول به تولید لوازم خانگی مانند جاروبرقی و همچنین وسایل خانگی حرفه­ ای معطوف می­باشد.

شرکت الکترولوکس با توجه به میزان درآمد،پس از شرکت ویرلپول(Whirlpool)بعنوان دومین تولید کننده لوازم خانگی به شمار می­ آید.

تولیدات این شرکت شامل:دستگاه ایجاد خلاء، یخچال فریزر جذبی، مخلوط کن و دستگاه غذاساز، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی،تولید جاروبرقی کیسه دار در انواع مختلف و برای اولین بار در جهان،تولید اولین ماشین لباسشویی سخنگو به چند زبان برای اولین بار در جهان و ....

کمپانی الکترولوکس در یک حرکت گسترده شروع به خرید برندهای برتر دنیا نمود که برخی از این برندهای معروف و وابسته به الکترولوکس در زیر آورده شده ­اند:

شرکت آلمانی آاگ(AEG)-تولید کننده تجهیزات الکتریکی

کمپانی بیم(BEAM)-برند مخصوص تولید جاروبرقی

کمپانی زانوسی(ZANUSSI)-شرکت ایتالیایی تولید کننده لوازم خانگی از سال 1984 به الکترولوکس پیوست.

شرکت وایت وستینگ هوس(WHITE-WESTINGHOUSE)-تولید کننده آمریکایی سابق لوازم خانگی

شعار این شرکت از سال 1960 تا 2006 Nothing sucks like an elextrolux بود و ازسال 2006 تا کنون Thinking of you می باشد.

برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص تعمیرات الکترولوکس Electrolux تماس بگیرید

88852572 - 88947923

 

 

 

 

 

تعمیر لباسشویی الکترولوکس ، تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس ، تعمیر جاروبرقی الکترولوکس ، تعمیر جاروبرقی Electrolux ، نمایندگی الکترولوکس ، نمایندگی Electrolux ، نمایندگی الکترولوکس ، قطعات یدکی جاروبرقی الکترولوکس

 

تمامی حقوق این وبسایت برای پایدار سرویس محفوظ می باشد.

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
طراحی و بهینه سازی